O hře

Pokud Vás baví velká dávka fantazie, získávání vědomostí a zábava, určitě si zde dobře zahrajete. Hra je bezplatná a anonymní. Vyžaduje pouze Vámi zvolenou přezdívku a email, který může být nově založený, po celou hru nebude zveřejněn, jen využit pro případnou komunikaci. Hra si neklade za cíl být nějak historicky přesná, ale o to více zajímavá pro vnímavé lidi s fantazií.

Jak se tedy hraje

S naším hrdinou procházíte jednotlivými příběhy, ve kterých bude určitě potřebovat poradit. Dobrou radou obvykle příběh končí a Vy se tak můžete posunout do příběhu dalšího. Svoje rady zapíšete do odpovědí a obvykle do druhého dne Vám na email dojde vyrozumění, zda jste poradili správně a uvidíte záznam o splnění úkolu v tabulce hodnocení. O správnou odpověď se můžete pokusit kolikrát jen chcete a nebo se dokonce rozhodnout, že si napíšete o řešení. Počet příběhů se bude postupně zvětšovat, přibližně každé 4 týdny jeden, máte tak dost času na vyřešení, ale nezapomeňte se sem po čase vrátit pro další zajímavé přemýšlení.

Jak začít hrát

Přečtěte si první příběh a pokud máte pocit, že Vás hra bude bavit, zaregistrujte se. Vyčkejte, jakmile dostanete email s vyrozuměním a od té chvíle jste ve hře….. Jakmile budete znát odpověď v některém z příběhů, napište ji v rubrice odpovědi. V případě jakýchkoli dotazů použijte email : hra(zavináč)sista.cz

Příběhy :

Příběh číslo 1   Příběh číslo 2